
Opis
Niecny klan Yagyu nie przerywa swoich knowań. Każdy może się okazać wrogiem, który chce dopaść ojca i syna. Najbardziej podstępni są shinobi zwani „źdźbłami traw”, pozostający w ukryciu przez lata, a nawet pokolenia.
Najbardziej znana seria samurajska powraca do Polski w nowym, powiększonym wydaniu. Samotny Wilk i Szczenię to komiks, który wywarł niesamowity wpływ na popkulturę. Na jego podstawie powstały liczne adaptacje filmowe oraz seriale telewizyjne. Do inspiracji tym cyklem przyznają się tacy giganci jak Frank Miller (Sin City) czy Max Allan Collins (Droga do zatracenia).
Autorzy serii zwani byli „Złotym Duetem” i są twórcami licznych hitów, w tym cyklu Poranek ściętych głów.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Hanami Radosław Bolałek
ul. Stawki 2A/183
00-193 Warszawa
hanami@hanami.pl
603277785
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria






