Simone Breaks All the Rules

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
Late bloomers unite! This fresh and funny #ownvoices novel from rising star Debbie Rigaud is perfect for fans of To All the Boys I've Loved Before and Booksmart.
Simone Thibodeaux's life is sealed in a boy-proof container.

Her strict Haitian immigrant parents enforce no-dating rules and curfews, and send Simone to an all-girls school.

With senior year coming to a close, Simone makes a decision. She and her fellow late-bloomer friends will create a Bucket List of all the things they haven't had a chance to do.

On the list:

kissing a boy,
sneaking out of the house,
skipping class (gasp!),
and, most importantly, choosing your own prom date.
But as the list takes on a life of its own, things get more complicated than Simone expected. She'll have to discover which rules are worth breaking, and which will save her from heartbreak.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Simone Breaks All the Rules
Twoja ocena
Ocena ogólna