Opinie o Nas
  • -31%

Śliski. Uniwersum Przygranicza. Przygody Śliskiego. Tom 2

Dostępność:

27,47 zł 39,90 zł Oszczędzasz 12,43 zł
Biegłem dopóki starczyło mi sił. A kiedy ich zabrakło, biegłem dalej.


Pamiętacie go? To Sopel, dla przyjaciół – Śliski…


Wyobraźcie sobie, że pewnego razu podczas dłuższego postoju pociągu na stacji kolejowej postanawiacie rozprostować kości i rozejrzeć się po okolicy. Kiedy po chwili wracacie, by kontynuować podróż okazuje się, że pociąg zniknął. Razem z nim zniknęła stacja kolejowa, tory, ludzie... Dookoła panuje sroga zima, leży mnóstwo śniegu, w którym czają się liczne stwory i monstra marzące o tym, by czym prędzej wbić swoje ostre kły w wasze sparaliżowane strachem gardło. Jeśli kiedykolwiek znajdziecie się w takiej sytuacji, oznacza to, ze trafiliście do Przygranicza.
Tomasz Kot, Paradoks.net.pl


Przygranicze to kraina, w której prawie zawsze panuje mróz, a zaklęcia bojowe potrafią porazić nie mniej skutecznie niż kule z automatu. Jak dotąd nikomu jeszcze nie udało się stąd wyrwać i wrócić do normalnej rzeczywistości.


Ale dla byłego patrolowego o dziwnym przezwisku Śliski ucieczka jest jedynym chyba sposobem, by wyjść żywym ze śmiertelnej gry bez zasad. Wplątał się w nią najzupełniej nieświadomie, kiedy kupił od przygodnego znajomego pewien nóż.


seria Przygranicze:

Sopel

Śliski

Czarne sny

Czarne południe

Lodowa cytadela

Tam gdzie ciepło

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śliski. Uniwersum Przygranicza. Przygody Śliskiego. Tom 2