Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe

  • -29%
  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
32,06 zł 44,99 zł Oszczędzasz 12,93 zł

Przed Wami wyjątkowa sposobność, by spędzić Boże Narodzenie z Anią z Zielonego Wzgórza! Kupcie książkę „Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe”
na stronie Księgarni Świata Książki i poznajcie piękne świąteczne historie napisane przez Lucy Maud Montgomery.


Wyjątkowe Święta z Anią


Opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk książka „Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe” to wyjątkowy zbiór utworów Lucy Maud Montgomery, które wprowadzają nas w niepowtarzalną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i w niezwykły czas oczekiwania na nadejście Nowego Roku. Autorką przekładu na potrzeby niniejszego wydania jest Danuta Olejnik.
Wyboru opowiadań zawartych w tomie dokonała Rea Wilmshurst, która tak pisze we wprowadzeniu: „Przez całe życie byłam wielką miłośniczką L.M. Montgomery i wydawało mi się, że przeczytałam absolutnie wszystko, co wyszło spod jej pióra. A jednak tych opowieści nigdy wcześniej nie widziałam! Dla takiej fanki jak ja było to niczym Boże Narodzenie w środku lata. (…) Każde opowiadanie prezentuje nam szeroki wachlarz postaci: są tu ekscentryczne starsze damy, a także mądre staruszki, które dyskretnie kierują młodymi tak, by ci zrozumieli, na czym polega prawdziwy duch Bożego Narodzenia”.

Nie licząc dwóch rozdziałów pochodzących z książek o Ani Shirley (chodzi o utwory „Katarzyna Brooke i święta z Anią z Zielonego Wzgórza” oraz „Mateusz i bufiaste rękawy”), wszystkie opowiadania zawarte w zbiorze „Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe” ukazały się pierwotnie na łamach gazet i czasopism takich jak „Days of Youth”, „Epworth Herald”, „Young People” czy „Family Herald”. Teraz mogą się zapoznać z nimi i polscy czytelnicy!

Tekstom towarzyszą klimatyczne ilustracje, które stworzyła Ana Garcia. To ceniona hiszpańska ilustratorka, znana polskim czytelnikom ze współpracy z Wydawnictwem Olesiejuk przy tytułach z serii o Ani z Zielonego Wzgórza, ale i z adaptacji baśni braci Grimm czy „Wigilijnej opowieści” Karola Dickensa.

To prawdziwa uczta dla oka i ducha!


Utwory znane i nieznane


Bożonarodzeniowe i noworoczne opowieści zawarte w tomie to dwie wzruszające historie opowiedziane przez Lucy Maud Montgomery w serii o Ani z Zielonego Wzgórza i utwory, w których czekają nowi bohaterowie i ich perypetie przedstawione z właściwym autorce humorem, pełne ciepła i pozytywnych przeżyć.

Oto opowiadania, które poznamy dzięki lekturze książki „Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe”: „Mateusz i bufiaste rękawy”, „Boże Narodzenie w Red Butte „Świąteczny koniec niesnasek”, „Niesamowity koszyk ciotki Cyrilli”, „Boże Narodzenie młodych Osborne’ów”, „Zapomniana – niezapomniana”, „Prezenty Clorindy„Katarzyna Brooke i święta z Anią”,„Bożonarodzeniowa pomyłka”, „Enderly Road”, „Boże Narodzenie pełne niespodzianek”, „Świąteczna inspiracja”, „Spełnione marzenia”, „Nowy Rok wujka Richarda”, „Bożonarodzeniowe ciasto Idy”, „Cudowny Nowy Rok Bertiego.

Każde z tych opowiadań to Lucy Maud Montgomery i, oczywiście, Ania Shirley, w najlepszym wydaniu!


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Święta z Anią oraz inne opowieści bożonarodzeniowe
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.