The Couple at Causeway Cottage

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
49,50 zł 54,90 zł Oszczędzasz 5,40 zł

NEW START. OLD SECRETS.
Kat and Mark move to an island off the Northern Irish coast for a new beginning. Far away from their frantic life in London, it’s the perfect place to bring up the family they’re longing to start.

But as soon as they arrive, cracks begin to appear in their marriage. Mark is still texting his ex-wife. Kat is lying about a new friendship. And one of them is keeping an explosive secret about the past.

The couple in Causeway Cottage are hiding something – and the truth can be deadly…

A gripping page-turner with a shocking twist, perfect for fans of Lucy Clarke, Alice Feeney and Shari Lapena.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Couple at Causeway Cottage
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.