The Fool

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 55,50 zł
Album „Fool” to nowy rozdział dla JAIN, zarówno pod względem muzycznym, jak i osobistym. Muzyka utrzymana w stylu łączącym pop i folk jest dokumentacją wszystkich etapów, przez które przechodzi się, gdy zaczyna się od początku. Mamy tu więc strach, podniecenie, niewinność, wątpliwości, odpuszczenie i objawienie.

Chociaż Jain przyznaje się do inspiracji Kate Bush i Stevie Nicks, większość jej muzyki pierwotnie łączyła niezliczone gatunki, takie jak arabska perkusja, afrykańskie rytmy, electro, reggae, soul i hip hop. Artystka czerpie też z Tarota Marsyliańskiego, którego sztukę odziedziczyła po mamie. Dzięki niemu odnajduje w sobie siłę, by móc skakać w nieznane poprzez instynktowną percepcję niebezpieczeństw i możliwości, które zapewnia nam świat. Debiutancki album Jain „Zanaka” sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie, a jego następca, „Soldier” dotarł do pierwszego miejsca na listach sprzedaży w rodzimej Francji. Przebój „Makeba” przyniósł Jain pierwszą nominację do nagrody Grammy w kategorii „najlepszy teledysk”. W 2018 roku magazyn „Rolling Stone” określił Jain jako „Artystkę, którą trzeba znać”, chwaląc sposób, w jaki francuska piosenkarka łączy pop, afrobeat oraz inne gatunki.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Fool
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. The Fool
2. Night Heights
3. Maria
4. Cosmic Love
5. To All The People
6. Take a Chance
7. Falling
8. Save The World
9. I Feel Alive
10. The Balance
11. Goodbye