The Livelong Day (Vinyl)

  • -7%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
102,00 zł 109,50 zł Oszczędzasz 7,50 zł

Lankum szanuje świętość tradycyjnych irlandzkich melodii, ale pozwala im się metamorfozować, rosnąć i oddychać jak ciężki, starożytny oddech dud Uilleann – melodie kipią na ich trzecim studyjnym albumie (i drugim dla Rough Trade).


Łatwo jest poczuć więź z utworami na ‘The Livelong Day’, ponieważ jest to album pozbawiony ego. Pomimo intensywnych badań historycznych i muzycznych, które dotyczą wybierania, pisania i aranżacji tych piosenek, nigdy nie są przesadzone. Jeśli potrafisz zagrać jedną nutę - tylko jedną nutę - i pozwolisz jej ciągnąć się z ciężarem uczuć, możesz sprawić, że piosenka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.
“Na tym albumie, w porównaniu do ostatniego, chcieliśmy więcej elementów perkusyjnych, więcej rytmu, więcej ruchu, ale jednocześnie byliśmy bardziej pewni siebie, po prostu wchodząc do studia i widząc, co się dzieje, zostawiając przestrzeń do eksperymentów. Temat lub koncepcja jako taka brzmi: Jednoczesne połączenie desperackiej depresji i nadziei.

Nie chcemy tworzyć skamielin, ani archiwizować tych piosenek, chcemy je dalej przyspieszać i przyspieszać, a wielozadaniowa jakość tych utworów tworzy wizualną atmosferę, do której można wejść i która jest bardzo trudna do wyprowadzenia z siebie.”.‘The Livelong Day’ istnieje zarówno jako narracja, jak i pejzaż dźwiękowy, a sposób w jaki te piosenki żyją i brzmią w prawdziwie „nowoczesnym” życiu, ma sens. Ta nieokreślona jakość sprawia, że Lankum jest naprawdę anarchistyczny. Ludzkość zawsze to odczuwa i zawsze będzie. Co może być ważniejszego niż ból, radość, cierpienie, wyzwolenie? Wszystkie fundamenty ludzkiej kondycji można znaleźć w tych piosenkach.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Livelong Day (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1.The Wild Rover
2.The Young People
3.Ode To Lullaby
4.Bear Creek
5.Katie Cruel
6.The Dark Eyed Gypsy
7.The Pride Of Petravore
8.Hunting The Wren