
Opis
Emila od zawsze ma tylko jedno marzenie – chciałaby mieć psa. Nie może uwierzyć, kiedy otrzymuje wyjątkowego szczeniaka. Suczka dostaje imię Dora, a Emilka kocha ją tak bardzo, że chce być z nią zawsze i wszędzie. I tu pojawia się problem, bo dziewczynka wyjeżdża z tatą i nie może przez cały czas zajmować się Dorą. Dora zupełnie nie rozumie, co się dzieje i dlaczego jej pani ciągle zostawia ją samą! Kiedy Emilka długo nie wraca z jednej wycieczki, suczka czuje się bardzo opuszczona, samotna i nieszczęśliwa. Nie chce już dłużej czekać i wyrusza na poszukiwania ukochanej pani. Ale gdzie ona może być?
„Zaopiekuj się mną” to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.
Seria książek „Zaopiekuj się mną” to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekst i dużą czcionką. W środku znajdują się czarno-białe ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.
To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
wydawnictwo@zielonasowa.pl
48 22 379 85 50
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria






