
Opis
Wszyscy szukamy szczęścia. A jeśli kluczem do niego są ludzie obok nas?
Masz niekiedy wrażenie, że twoje relacje z całym światem bywają trudne i napięte? Ciężko ci się czasem dogadać z innymi? Zastanawiasz się, dlaczego nawet najlepsi przyjaciele i rodzice potrafią być wkurzający i irytujący? A może kiedyś już próbowałeś zapanować nad trudnymi emocjami, bo czujesz, że dzięki temu byłbyś bardziej szczęśliwym człowiekiem?
Ksiądz Sebastian Kosecki, dobrze znany z TikToka, prowokuje taką myślą: nie da się żyć pełnią życia, jeśli nie dbamy na co dzień o nasze relacje – z samymi sobą, z innymi ludźmi i z Bogiem. A następnie proponuje challenge – zestaw ciekawych zadań, tematów i ćwiczeń, dzięki którym lepiej zrozumiesz, jak budować szczere, otwarte i trwałe relacje z innymi, a dzięki temu stać się najlepszą wersją siebie. Dlaczego trudne doświadczenia z przeszłości mogą być przyczyną niechcianych uczuć i jak sobie z nimi radzić? Jak odzyskać poczucie własnej wartości, a dzięki temu być człowiekiem, w którego towarzystwie inni chętnie spędzają czas? Jak mądrze stawiać granice i – gdy sytuacja tego wymaga – powiedzieć „nie” nawet najlepszej przyjaciółce? Czy chłopaki i dziewczyny to dwa odrębne światy? Jak budować relację z drugą połówką? Dlaczego od czasu do czasu warto zatrzymać się i porozmawiać z Bogiem?
W tej książce znajdziesz wiele dobrych rad i skutecznych strategii pracy nad sobą, liczne pytania i punkty do przemyślenia oraz tematy do dyskusji. To jak, podejmujesz wyzwanie?
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
IWR WE sp. z o.o
ul.Meissnera 20
31-457 Kraków
ksiazki@espe.pl
12 413 19 21
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+