Steve Cavanagh

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę
  1. Trzynaście Trzynaście
    -
    +
    Porównaj
    Trzynaście Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    26,48 zł 39,90 zł Oszczędzasz 13,42 zł
    • -34%
    Wysyłamy w 24h
    Ten seryjny morderca nie jest sądzony.
    TO ON JEST SĘDZIĄ...
    Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp.
    Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej.
    To celebrycki proces stulecia!
    Wszystkie......
  2. Wkręceni Wkręceni
    -
    +
    Porównaj
    Wkręceni Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    27,43 zł 39,90 zł Oszczędzasz 12,47 zł
    • -31%
    Wysyłamy w 24h
    ZANIM PRZECZYTASZ TĘ KSIĄŻKĘ, MUSISZ WIEDZIEĆ TRZY RZECZY:
    Po pierwsze, szuka mnie policja, żeby oskarżyć o morderstwo.
    Po drugie, nikt nie wie, kim jestem. Ani jak to zrobiłem.
    Po trzecie, jeśli odkryjesz moją tożsamość, będziesz następną......
  3. Trzynaście (plik audio) Steve Cavanagh
    Audiobook | mp3/zip
    35,91 zł 39,90 zł Oszczędzasz 3,99 zł
    • audiobook
    • -10%
    Produkt do pobrania
    Ten seryjny morderca nie jest sądzony. TO ON JEST SĘDZIĄ... Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp. Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej. To celebrycki proces stulecia! Wszystkie......
  4. Trzynaście (e-book) Steve Cavanagh
    E-booki |
    36,00 zł 39,90 zł Oszczędzasz 3,90 zł
    • e-book
    Produkt do pobrania
    Ten seryjny morderca nie jest sądzony. TO ON JEST SĘDZIĄ... Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp. Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej. To celebrycki proces stulecia! Wszystkie......
  5. Fifty-Fifty Fifty-Fifty
    -
    +
    Porównaj
    Fifty-Fifty Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    42,50 zł 46,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 10 dni
    PART OF BBC TWO'S BOOK CLUB BETWEEN THE COVERS

    TWO SISTERS ON TRIAL FOR MURDER. THEY ACCUSE EACH OTHER.
    WHO DO YOU BELIEVE?

    '911 what's your emergency?'

    'My dad's dead. My sister Sofia killed him. She's still in the house. Please send help.'

    'My dad's......
  6. Fifty-Fifty Fifty-Fifty
    -
    +
    Porównaj
    Fifty-Fifty Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    66,00 zł 72,90 zł Oszczędzasz 6,90 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 10 dni
    Alexandra Avellino has just found her father's mutilated body, and needs the police right away. She believes her sister killed him, and that she is still in the house with a knife.

    Sofia Avellino has just found her father's mutilated body and needs the police......
  7. Twisted Twisted
    -
    +
    Porównaj
    Twisted Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    38,00 zł 41,90 zł Oszczędzasz 3,90 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 10 dni
    The brand new novel from Steve Cavanagh, author of THIRTEEN.
    BEFORE YOU READ THIS BOOK
    I WANT YOU TO KNOW THREE THINGS:

    1. The police are looking to charge me with murder.
    2. No one knows who I am. Or how I did it.
    3. If you think you've found me. I'm coming......
  8. The Defence The Defence
    -
    +
    Porównaj
    The Defence: Win the trial. Or lose his life (Eddi ... Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    42,50 zł 46,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 24h
    EDDIE FLYNN HAS 48 HOURS TO SAVE HIS DAUGHTER...

    'Everything a great thriller should be and I can't wait to see more of Eddie Flynn.' - Mark Billingham

    'So Hollywood, punchy and cool and pacy as hell.' - Eva Dolan

    Eddie Flynn used to be a con artist. Then......
  9. Twisted Twisted
    -
    +
    Porównaj
    Twisted Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    72,90 zł
    Wysyłamy w 10 dni
    The brand new standalone novel from Steve Cavanagh, bestselling author of THIRTEEN....
  10. Thirteen Thirteen
    -
    +
    Porównaj
    Thirteen Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    43,50 zł 47,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 10 dni
    'An oh so clever hook for an oh so clever,gripping book, my favourite read of the year.' Sarah Pinborough'Books this ingenious don't come along very often' Michael Connelly...
  11. The Plea The Plea
    -
    +
    Porównaj
    The Plea (Eddie Flynn Book 2) Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    42,50 zł 46,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 24h
    Your client is innocent. Your wife is guilty.

    Who would you fight for?


    'Quite simply, THE PLEA is one of the most purely entertaining books you'll read this year' - John Connolly

    'A gripping thriller' - Ian Rankin

    When David Child, a major client......
  12. The Liar The Liar
    -
    +
    Porównaj
    The Liar (Eddie Flynn Book 3) Steve Cavanagh
    Książki | okładka miękka
    43,50 zł 47,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
    • -9%
    Wysyłamy w 24h
    A must-read for fans of Lee Child, John Grisham and Michael Connelly. Combining gripping action and ingenious plotting, THE LIAR is the brilliant new legal thriller from the author of THE DEFENCE and THE PLEA....
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę