Opinie o Nas

Ktoś tu kłamie

  • -34%
  • nowość
  • Bestseller

Dostępność:

25,75 zł 38,90 zł Oszczędzasz 13,15 zł
KTOŚ WIE, ŻE TO NIE BYŁ WYPADEK.

KTOŚ WIE, ŻE POPEŁNIONO ZBRODNIĘ.


Minął rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Wydaje się, że nikt w Severn Oaks już nie pamięta o dramatycznym wydarzeniu, które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu, gdy do sieci trafia zapowiedź serii podcastów zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica... została zamordowana.


Podejrzanych jest sześcioro, a autor nagrań obiecuje w ostatnim z nich zdemaskować mordercę. Ponieważ każdy kolejny podcast skupia się na innym podejrzanym, mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój, a gdy jedna z wytypowanych osób ginie – wybucha panika. Uciekła? Jest winna? Grozi jej niebezpieczeństwo? Kiedy napięcie rośnie, sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie. Zwłaszcza że każdy z nich ukrywa jakiś sekret. A jeden z nich już ma na koncie morderstwo…


Mroczna i zaskakująca – literacka uczta dla miłośników thrillerów.
Alex MarwoodDoskonale skonstruowana opowieść o ludzkich słabościach. Autorka igra z czytelnikiem, a w końcu pozbawia go tchu, serwując niemożliwe do przewidzenia zakończenie.
Crime Hub


„Wielkie kłamstewka” w realiach brytyjskich przedmieść.

„Red Magazine”

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ktoś tu kłamie
Twoja ocena
Ocena ogólna