List do ojca (e-book)

 • e-book
 • Autor: Dariusz Fedor
 • Kategorie: E-booki / literatura piękna / literatura piękna polska / opowiadania
 • Wydawca: Agora SA
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788326808807
 • Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej
 • Data wydania: 2008-06-19
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

16,50 zł 20,40 zł Oszczędzasz 3,90 zł

"List do ojca" to historie prawdziwe. Ich bohaterowie, bez znieczulenia zmierzyli się z własnym życiem. Pierwszy raz, często po wielu latach, zdobyli się na odwagę, aby wykrzyczeć to, czego nigdy nie powiedzieli swojemu ojcu. Opisali swoje lęki, nadzieje, gniew, wdzięczność, tęsknotę, nienawiść, i tylko czasem miłość.

Książka powstała w wyniku akcji społecznej "Powrót Taty", przeprowadzonej na łamach "Gazety Wyborczej". Z ponad tysiąca listów, które nadeszły do redakcji, Jerzy Wójcik i Grzegorz Piechota wybrali, opracowali i opatrzyli wstępem ok. 140, które składają się na książkę "List do Ojca".

Tak bogatego, żywego, ale i bezlitosnego obrazu polskich ojców jeszcze nie było. Warto przeczytać tę książkę, niezależnie od tego, czy kochasz swojego ojca, czy nienawidzisz. Te listy pomogą Ci się z nim spotkać lub rozstać na zawsze. "List do ojca" pomoże Ci przygotować się do szczerej rozmowy z ojcem lub sprowokuje do napisania listu, choćby tylko dla siebie. A jeśli sam jesteś ojcem, to na pewno się zastanowisz, który z tych listów dostaniesz kiedyś od swoich dzieci. To również doskonała lektura dla tych, którzy bardzo chcą, albo bardzo nie chcą zostać ojcami. Takiego poradnika psychologicznego - jak być dobrym ojcem - żaden psycholog nie jest w stanie napisać. Ten był możliwy, bo napisało go samo życie.


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: List do ojca (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna