Opinie o Nas

Poznaj swoje bakterie

  • -33%
  • nowość
  • Bestseller

Dostępność:

26,76 zł 39,99 zł Oszczędzasz 13,23 zł
Poznaj bliżej biliony drobnoustrojów, które goszczą w twoim ciele!


Dzięki tej książce poznasz mikroskopijnych współlokatorów twojego rojącego się od nich organizmu, a przy okazji dowiesz się, jaką rolę w nim odgrywają. Zwykle nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała, czasem niestety szkodliwe, mikroorganizmy są zawsze intrygujące – a teraz znajdują się na wyciągnięcie ręki!


Ten stworzony z rozmachem przewodnik po ich tajemniczym świecie zawiera przystępne opisy najważniejszych bakterii zamieszkujących człowieka, przedstawia fascynujące informacje na temat ostatnich odkryć dotyczących antybiotyków i superbakterii oraz opowiada, jak nanotechnologia pomaga w walce z zarazkami. A dzięki nowo nabytej wiedzy o bakteriach jeszcze lepiej zadbasz o swoje zdrowie!


Gdy już poznasz swoje bakterie, sięgnij po kolejną książkę serii – „Poznaj swoje hormony”!


O autorach

Catherine Whitlock to autorka książek naukowych; jest biolożką z doktoratem z immunologii. Jej główne zainteresowania to medycyna i nauki przyrodnicze. Wraz z Nicolą Temple jest współautorką książki Poznaj swoje hormony.

Nicola Temple – biolożka i ekolożka – obecnie oddaje się całkowicie pisarstwu naukowemu, związanemu głównie z ochroną środowiska.

Glenn Gibson jest profesorem Uniwersytetu w Reading, gdzie stoi na czele katedry mikrobiologii żywności i zajmuje się badaniami mikroflory jelitowej.

Więcej informacji
Data wydania 26 lut 2020
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Poznaj swoje bakterie
Twoja ocena
Ocena ogólna