Opis
Młody taksówkarz ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że można mówić już o serii podobnych przypadków… W dodatku każda z ofiar była widziana po raz ostatni w tym samym miejscu – w okolicach dworca w Gdyni. Czy uda się rozwiązać tę kryminalną zagadkę?
Na podstawie książki powstał film Ostatni kurs w reżyserii Jana Batorego. W ekranizacji wzięli udział między innymi Barbara Rylska, Stanisław Mikulski i Emil Karewicz.
Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:
- komputerach z systemami Windows, iOS,
- telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
- popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Seria



































