Opinie o Nas

O strategii. 10 idei HBR

  • -17%

Dostępność:

66,00 zł 79,90 zł Oszczędzasz 13,90 zł
Zostań strategiem doskonałym!

Harvard Business Review przedstawia "O strategii" - drugą pozycję z serii 10 idei HBR dedykowanej osobom dążącym do rozwoju osobistego i zawodowego.

Apple? Historię tego sukcesu już chyba wszyscy znamy...

Na zwycięskiej strategii Apple ta opowieść jednak się nie kończy! Innowacyjne modele biznesowe przekształcają całe branże i prowadzą kolejne przedsiębiorstwa do wygranej!
Takie sieci, jak Wal-Mart i Target, które weszły na rynek z pionierskimi modelami biznesowymi, obecnie mają w swoim posiadaniu 75% całkowitej wartości sektora sprzedaży detalicznej. Tanie linie lotnicze z niewielkiej plamki na ekranie radaru urosły do poważnych graczy, do których należy 55% wartości rynkowej wszystkich przewoźników. Aż 11 z 27 powstałych w ostatnim ćwierćwieczu firm, które dostały się na listę Fortune 500 w ostatnich 10 latach, awansowało w ten sposób dzięki innowacyjnym modelom biznesowym...
W dzisiejszych czasach jedynym ze sposobów utrzymania dobrej kondycji firmy jest wyczucie chwili, w której wymaga ona fundamentalnej przebudowy i dokonanie niezbędnych zmian.
Skuteczna strategia? Zbuduj ją i wprowadź. Na kolejnych stronach "O strategii" podpowiadamy Ci, jak zrobić to dobrze.

Więcej informacji
Data wydania 8 cze 2012
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:O strategii. 10 idei HBR